Senpuu

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-04-03 15:04:38

Kimimaro

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 69
Punktów :   

DnD PBF - Zapisy

Tralala...
Ale dałem wstęp! Ale się poświęciłem... Prawie mi przyciski z klawiatury wypadły... Omińmy już wstęp

Informacje ogólne
Dobrze, więc... Co trzeba by zagrać? Ano tak... Trzeba Podręcznik Gracza 3.0/3.5. Najlepiej 3.5. Jeżeli nie macie, to pisać na GG. Potrzeba także podręcznika "Zapomniane Krainy/Forgotten Realms", w tym świecie będzie się rozgrywać cała gra.

Co dalej? Trzeba wyobraźni... No i dobrego wczucia się w rolę.

Nagradzanie
Jak wiecie, albo i nie, w DnD, aby awansować na wyższy poziom potrzeba Punktów Doświadczenia. Będę nagradzał całą drużynę za wykonywanie zadań/zabijanie potworów (chyba, że się rozdzielicie, to wtedy inaczej będzie) i pojedynczym graczom za wczuwanie się w rolę (tak samo trzeba się wrzuć pod względem klasy postaci oraz statystyk, pojedyncze wczuwanie się nie będzie nagradzane). Mhm... Coś jeszcze? Chyba nie.

To chyba wszystko. Zgłoszenia piszcie w TYM temacie, wszelkie propozycje, duperele itp. Możecie już powoli także tworzyć KP, razem z historią bohaterów itp. No więc, czekam.


http://www.iv.pl/image/138834.jpeg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
soda kaustyczna wrocław www.wielka-plyta.pl Leczenie kanałowe Kredyt pozabankowy